Oferta

Dom energooszczędny na zamówienie.

Nasze projekty nie wymagają pozwolenia na budowę. Domy na konstrukcji szkieletowej. Do budowy wykorzystujemy profile stalowe ocynkowane. Dom w pełni docieplony wewnątrz ścian wełną, wykończony płytami karton-gips. Stolarka okienna PCV (pakiet 3 szybowy). Drzwi wejściowe energooszczędne i z atestem antywłamaniowym. Dach pokryty blachodachówką falistą firmy blachotrapez. Poddasze od wewnątrz docieplone wełną wykończone płytami karton-gips. Podłoga beton na izolacji folia styropian przygotowana pod płytki ,panele itd. W domu są wykonane instalacje elektryczne wewnątrz budynku wraz z rozdzielnią oraz instalacje hydrauliczne.

Ściany zewnętrzne domu w pełni docieplone styropianem wykończone siatką i klejem na gładko. Przygotowane pod tynk np.: strukturalny.

Cena nie zawiera:

  • fundamentu

Na życzenie inwestora wykonujemy tradycyjny fundament ale z niestandardowym dociepleniem. Docieplamy fundament 3 krotną izolacją, dodatkowo w pionie i poziomie stosujemy styropian.

Koszt wykonania fundamentu (robocizna + materiał) - 10.000 zł brutto

Budowa domu podzielona na 6 etapów. Rozliczenie wykonawcy z zamawiającym po każdym wykonanym etapie przez wykonawcę. Czas budowy 3-4 tygodnie budujemy na terenie całej Polski.

Wznosimy również budynki z projektów inwestora system szkieletowy oraz budowa tradycyjna.

Kontakt: +48 882 044 897